Główna » Wieści z pokładu

Team Niecodzienni

17 października 2012 Brak komentarzy

TEAM NIECODZIENNI

BOGUSŁAW

Rolki: Rollerblade Tempest

Przygoda ze sportem pana Bogusława zaczęła się wiele lat wcześniej – od maratonów rowerowych. Zadowolony z sukcesów rowerowych i usatysfakcjonowany osiągnięciami postanowił znaleźć dla siebie alternatywę – coś nowego. Z początku planował szybką jazdę na łyżwach. Ostateczna decyzja przyszła nieco później, kiedy to, chodząc po naszych Polskich Tatrach, wpadł na pomysł, żeby spróbować z rolkami. I pasja chwyciła! Jeszcze tego samego roku w którym kupił swoje pierwsze rolki udał się na maraton – już wiedział, że to było to. Rolki stały się główną jego pasją, nie porzucił jednak kolarstwa i wypraw rowerowych. Na rowerze zdobył już 14 państw Europy wraz z ich stolicami. W zimie ubiera narty biegowe i jeździ po swoich ukochanych Tatrach.

MICHAŁ

Rolki: Seba FR1

Michał to dusza towarzystwa. Wszędzie go pełno i uwielbia spotykać się ze znajomymi – przy każdej możliwej okazji, a nawet i bez. Od 7 lat niezmiennie jego największą pasją są rolki, poświęca im każdą swoją wolną chwilę – najchętniej oczywiście jeździ ze znajomymi – m.in. z Mateuszem. Zapytany ile dziennie czasu poświęca na rolki odpowiada, że i 5 godzin to często dla niego za mało. Dodaje, że rolki to dla niego alternatywa w życiu. Wie, że trafił na swoją największą pasję i chętnie pomaga tym, którzy chcieliby poćwiczyć jazdę wyczynową. W przerwie od rolek gra na gitarze, a także lubi robić zdjęcia.

MATEUSZ

Rolki: Seba FRX

Jego pasja do sportu zaczęła się, kiedy, w wieku 5 lat, po raz pierwszy zawitał na lodowisku. Parę lat później, jako młody i zapalony miłośnik łyżew dostał swoje pierwsze, marketowe rolki. Rozleciały się szybko. Potem raz jeszcze spróbował z “no-name’ami”, ale te też niewiele wytrzymały. Po tych eksperymentach nadszedł czas na coś lepszego – FILA . Wtedy Mateusz nabrał wiatru w skrzydła i przekonał się, że rolkom chce poświęcać swój wolny czas. Potem wszystko potoczyło się szybko – freeride był dla Mateusza naturalnym wyborem. Teraz, kiedy tylko może jeździ na rolkach. Jego drugą pasja jest harcerstwo – jest dumnym harcerzem od 9 lat! W przerwach od rolek ogląda filmy i słucha muzyki, a także składa kostkę Rubika. Mateusz to umysł ścisły – uczy się obecnie informatyki.

DAWID

Rolki: Rollerblade Fusion 84

W ekipie niecodziennych to on opiekuje się m.in. sklepem internetowym i wraz z Łukaszem dba o sprawność systemów komputerowych. Przygodę z rolkarstwem zaczął niedawno – 3 lata temu – ale szybko stało się ono jego ulubionym sportem. Ostatnio zmienił rolki z rekreacyjnych na freeride’owe RB Fusion i rozpoczął swoją przygodę z jazdą wyczynową. Jeździ też na rowerze i na łyżwach, a w planach na zimę ma naukę jazdy na snowboardzie. Latem uwielbia chodzić po górach. Jego niecodzienne hobby sięgają również poza sport – w książki, gry fabularne i planszowe oraz fantastykę. Lubi również dobrą muzykę.

Wydrukuj, wyślij linka lub wykop:
  • email
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop

Zostaw odpowiedź!